poniedziałek, 28 grudnia 2015

Święta, święta i po...

Święta, święta i po ... świętach,diecie i leniuchowaniu. U mnie czas około świąteczny to istna karuzela. Oprócz świąt mamy jeszcze urodziny najstarszej pociechy. Więc w Wigilię robiłam jeszcze tort. A potem nastał czas nic nierobienia - no może nie do końca bo ja zrobiłam sporo :) A Wy jak spędziliście Święta?
U mnie to był wyjątkowo owocny czas. Zrobiłam wisior- prezent dla mojej teściowej. Na razie jeszcze nie mam zdjęcia bo po prostu nie zdążyłam go zrobić. Mam nadzieję,że właścicielka użyczy mi go na małą sesję. Musiał się podobać bo już przy stole widziałam, że wisi na szyi. W tym poście zaprezentuję Wam kolczyki łezki lub jak kto woli gruszki. Głównym elementem jest kryształ - tutaj w kolorze Jonquil F. Oplotłam go koralikami Toho w kolorze PFG Starlight i zawiesiłam na biglach otwartych z kuleczką. Dodatkową ozdobą są koraliki FP w kolorze Luster - Transparent Champagne , które stanowią połączenie między kryształkami a biglami. Kolczyki mają także być prezentem i mam nadzieję,że obdarowana będzie zadowolona.

kolczyki łezki,kolczyki z kryształem,kolczyki z koralików ręcznie robione

1 komentarz:

  1. Madziu, jeśli wisior jest takiej urody, jak te kolczyki, to Teściowa musi być zadowolona, nadto miała go na sobie, a to już o czymś świadczy.
    Pozdrawiam poświątecznie.)

    OdpowiedzUsuń

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...