sobota, 20 lutego 2016

Porwałam się z motyką na słońce - czyli mój udział w konkursie Royal Stone

Witam wszystkich w sobotni poranek! U mnie (czyli na Dolnym Śląsku) od rana cudnie świeci słoneczko. Postanowiłam więc,że w końcu coś napiszę.
Jak już tytuł Was poinformował w tym roku zachciało mi się konkursu do kalendarza Royal Stone. Tematem pracy był " Raj utracony".

 Postanowiłam więc zrobić bransoletkę.Zdjęcia nie oddają pełni jej uroku . Szczególnie zdjęcie zamieszczone na stronie konkursu. No ale co zrobić! Mi osobiście bardzo się podoba i myślę,że często będę ją zakładała - szczególnie wiosną.
bransoletka z koralików ręcznie robiona,peyote stich,royal stone

Moja praca to nawiązanie do rajskiego drzewa.Soczysty kolor zielony kojarzy mi się z takim przepięknym drzewkiem a kryształki choć nie są czerwone to różnorodnością barw " kuszą" oczy aby na nie spoglądały. Taka jest moja interpretacja "Raju utraconego".
A Wam jak się podoba moja praca?


2 komentarze:

  1. Madziu, świetna interpretacja tematu. Ta bransoletka jest taka piękna, że z pewnością nie jedna osoba, chciałaby taką mieć. Nadto udział w konkursie, to dobry krok w kierunku zaistnienia wśród podobnych Tobie twórców. Nie nazwałabym tego tak, jak Ty swój post, bo co w takim układzie znaczy tytuł mojego bloga?

    OdpowiedzUsuń
  2. Dziękuje Danusiu za miłe słowa ale jak obejrzałam pozostałe prace to mi trochę skrzydła podcięło :) Ale jestem zodiakalnym Baranem więc nie odpuszczę sobie tak łatwo - dlatego się szykuję do następnej inspiracji w Royalu:) A tytuł Twojego bloga to mała "podpucha" bo tam to dopiero cuda widziałam :) Pozdrawiam

    OdpowiedzUsuń

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...